TESLİMAT/MONTAJ HİZMETLERİ

Sitemizden sipariş ettiğiniz tüm mobilya ürünlerimizde İstanbul ilçelerine (Adalar hariç) nakliye ve montaj hizmetleri ücretsizdir. Mobilya siparişleri için ortalama üretim-teslimat süresi 20 iş günüdür. Fabrika tarafından siparişinizin üretimi tamamlandığında en az 1 gün önceden telefonla aranarak montaj için randevu talep edilir. İstanbul dışındaki illere montaj hizmetimiz yoktur. Türkiye genelinde kargo firmalarının ulaştığı her yere ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER:
Tüm ürünlerimiz, kullanım hatalarından kaynaklanmadığı sürece, fabrikasyon imalat hatalarına karşı 2 yıl tam garanti altındadır. Ürünlerinizle ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda, bizlere doğrudan telefon,whatsapp ve email üzerinden ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sorununuzun çözümü için gerekli işlemlere başlanacaktır.
Ürünlerle ilgili üretim kaynaklı herhangi bir sorun yaşamanız halinde bize 0212 475 72 65 no'lu telefon hattımızdan veya info@ilknurbebe.net email hesabımızdan ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz.