KURUMSAL

Satınalma

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Ürün Kullanım Önerileri & Garanti

BİZE ULAŞIN

İlknur Bebe - Fabrika

K.Karabekir Mah. 806 Sk. No.6 Küçükköy G.O.Paşa / İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 475 72 65  

Mobil: 0541 217 37 95

Email: info@ilknurbebe.net

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

ilknurbebe.net  Tüm Hakları Saklıdır.

ilknurbebe satış noktalarımızın bulunduğu il ve ilçelerde, satın aldığınız mobilya ürünlerin evinize teslimat ve montajı yetkili servisimiz tarafından yapılmaktadır. Mağazaya uzak lokasyonlar için ekstra ücret talep edilebilmektedir, yetkili personelden bilgi alabilirsiniz.

Teslimat ve montaj talebinizin olmadığı durumlarda, satın aldığınız ürün tarafınıza mağaza/depo önünde özel karton kolisinde teslim edilebilir. 

Tüm mobilya ürünlerinde, aksi bir durum belirtilmedikçe, ortalama teslimat süresi 3-5 hafta arasıdır. Bu süre fabrika üretim programı, olağandışı aksaklıklar (enerji kesintisi, hammadde tedarik kesintileri vs) gibi nedenlerle daha kısa veya daha uzun olabilir. Sipariş takiplerinizi satın aldığınız mağaza ile iletişimde kalarak sürdürebilirsiniz.

Ürün teslimat/montaj işlemleri tamamlanıp kullanıma hazır hale getirildikten sonra, ev içi yer değiştirme, başka bir adrese taşınma, büyüyen beşiklerin dönüştürülmesi işlemleri v.s. durumlarda, kendi imkanlarınız yetersiz kalırsa, yeniden mağazanızla iletişime geçebilirsiniz. Talep edeceğiniz ekstra hizmetlerden ücret alınabilir.

Satış noktamızın bulunmadığı il ve ilçelerden sipariş talepleriniz için bizimle 0212 475 72 65 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.